+90 532 491 3482
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Safir Corp Hakkında

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve ürünler sunan, ticari faaliyetler işlevselliğini arttıran ve kendini sürekli geliştiren,”otomatx” girişimci yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 1996 yılında kurulmuştur.Oyun ve eğlence merkezi işletmeciliği sektöründe başladığı faaliyetlerine; kısa sürede satış,servis ve danışmanlık hizmetleri de vererek sektörsel büyümeye katkıda bulunmuştur.Daha sonrasında üretim,ar-ge,yazılım ve programlama alanlarını da ekleyerek bir Şirketler Grubu haline gelmiştir.otomatx,geçen yıllar içerisinde yurt içinde ve yurt dışında  birçok farklı projeye imza atmıştır.Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş otomatx  sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Otomatx Mühendislik : “ Sego ” Otomasyon Yazılım Tur.San.Tic İth.İhr Ltd.Şti. Kuruluşudur.

 

Misyonumuz

Hazırladığı projelerde yeterli rijitlik, belirli güvenlik ve bunları sağlayan ekonomikliği temin eden ve müşteri memnuniyetini arttırarak mükemmelliği yakalamayı amaçlayan dinamik ve gelişme içinde olan bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, özellikle parayla çalışan makinelerde,  işletmecilerin en çok tercih ettiği marka konumunu daha da güçlendirerek sürdürmek ve dünya çapında tanınan, mühendislik dünyasının önde gelen saygın şirketlerinden biri olmaktır.

Firma Tarihçesi

”Assaulting the interlopers.” Don’t mess with me, you ice-crapping snow-honkies. Sweet yeti of the Serengeti, she’s gone crazy eddie in the head-y. ls that normal? Perhaps if we were to cook and eat her slightly. Leave her alone. She just needs me to cheer her up. Wanna sword fight, girl? That male narwhal seems to be upsetting her. Get us out of here, Captain. Damn whale keepers. Santa ! We forgot he’s based on Neptune. Oh, my heart’s not in it. I’m too